Skip to content Skip to footer

Hepimizin içinde muhteşem bir potansiyelimiz var. İhtiyacımız olan tüm bilgelik bilinçaltımızın sınırsız zekası tarafından biliniyor. Sadece bunu bu dünyadaki korkularımızla, ilerlememize engel olan çekirdek inançlarımızla kapatıyoruz, özünde bunları etkileyen  inançlarımızı değiştirmeden aslında hayatımızı yüzde yüz değiştirmemiz mümkün değil.

 

İşte bu çalışma ile çekirdek inançlarımızın neler olduğunu bilemezsek de 21 gün yapacağınız düzenli çalışmalarla bunları farklı şekilde kodlayabileceksiniz.

 

Çalışma sırasında yapacağımız arınma çalışmaları ile ilerlememize engel olan kodlamalarımız temizlenerek arşiv kayıtları dediğimiz geçmiş deneyimlerimizden özgürleşiyoruz.

 

Seminer sonrası ise yapılan  ev çalışmalarının 10 günü daha çok arınma üzerine ödevlerden oluşuyor. 11. günden itibaren daha çok yeniye geçiş ve yeni seçimler ilan ediliyor.

 

Bu çalışmaların sonunda farkındalık yükseliyor ve artık uyguladıkça yaşam biçiminiz değişmeye başlıyor.

 

Kısaca ruh  beden ve zihin bütünlüğünü sağlamaya yönelik bir çalışmadır. Bizim bu dünyadaki mutsuzluklarımız daha çok ruhumuzdan uzaklığımız ve onun isteklerini yok sayıp nefis yani Ego’yu takip etmek ile ilgilidir.