Skip to content Skip to footer

Anne karnında var olmamızla başlar ilişkilerimiz, ilk bağdır o anki hissettiklerimiz evrenle, annemizle ve kendimizle. Duyguları duygularımızdır annemizin. Sonra ailemizden aldıklarımız, öğretmenlerimiz, arkadaşlarımız ve bildiğimiz bilmediğimiz atalarımızdan gelen inançlarımız ile şekillendiririz kendimizi. Çoğu zaman da gerçekte kim olduğumuzu unutarak. Bir an gelir mutsuzluğumuzun nedenlerini aramak, nereden başlayacağımızı bilmek isteriz.

Tüm bunları sorgularken, kendimizde eksik olanları dışarda aradıkça kayboluşumuzu perçinleriz.

İşte ilişkilerimizi nereye nasıl konumlandıracağımızı bilmek, kendimizle, ailemizle, arkadaşlarımızla, olaylarla, maddelerle, evrenle olanı anlamak içindir, yaşam.

 

İlişkilerinizi sevgiyle yaşamak ve farkındalıklarınızı arttırmak, yolculuğunuzda size rehberlik yapılmasını isterseniz bu seminer size bu kapıları aralamanıza yol gösterecektir.

 

Toplam 12 hafta boyunca haftada bir gün akşam saatlerinde evinizden internet üzerinden canlı olarak bağlanarak istediğiniz soruların cevaplarını da bulacağınız seminer tam da sizi hedeflerinize ulaştıracak bir adım.